Plan zajęć

                                      

Plan zajęć w roku szkolnym 2021/2022

 

Dzień

Sala

Koło/Zespół

Godzina zajęć

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek

Filia

SP W-ce Nr. 1

Gitara

10:00-10:45

 

 

 

Baletowa

Zajęcia umuzykalniające dla przedszkolaków gr. I

15:15-16:00

Zajęcia umuzykalniające dla przedszkolaków gr. II

16:15-17:00

Zajęcia umuzykalniające dla przedszkolaków gr. III

17:15-18:00

Informatyczna

Zajęcia szachowe gr. I

16:30-18:45

Klubowa

Keyboard gr. I

15:00-15:45

Keyboard gr. II

16:00-16:45

 

Plastyczna

Plastyka kl. IV-VISP

„Grafika artystyczna”

15:45-17:15

Plastyka kl. I-IIISP gr. I

17:45-19:15

Filia SP Zawadka

Zajęcia artystyczne

15:45-17:25

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

Baletowa

Zespół taneczny  Złote Nutki gr. I

16:00-17:30

Zespół taneczny Vivo gr. I

18:00-19:30

 

 

 

Informatyczna

J.angielski kl. IVSP

15:45-16:30

J.angielski kl. VSP

16:45-17:30

J.angielski kl. VI-VIISP

17:45-18:30

J.angielski kl.VIIISP

18:45-19:30

Filia

SP W-ce Nr. 1

Gitara

10:45-11:30

Plastyczna

Centrum Innowacji Edukacyjnej Kopernik gr. I

15:30-16:15

Centrum Innowacji Edukacyjnej Kopernik gr. II

16:25-17:05

Centrum Innowacji Edukacyjnej Kopernik gr. III

17:15-18:00 

 

 

 

 

 

 

Środa

Filia SP Chocznia Nr 2

 Plastyka

 

 12:25-14:05

 

 

 

     

 

 

Informatyczna

Robotyka gr. I

15:30-16:15

Robotyka gr. II

16:30-17:15

Robotyka gr. III

17:30-18:15

Robotyka gr. IV

18:30-19:15

 

 

Plastyczna

Plastyka przedszkolaki gr. Ia

15:45-16:30

Plastyka przedszkolaki gr. Ib

16:45-17:30

Plastyka   kl. I-III SP gr II

17:45-19:15

Baletowa

Zespół taneczny  Złote Nutki gr. II

16:00-17:30

Zespół taneczny Vivo gr. II

18:00-19:30

Klubowa

Keyboard gr. III

15:15-16:00

Keyboard gr. IV

16:15-17:00

Filia SP Nr 1 w Choczni

Plastyka

     16:00-17:30

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

 

 

Plastyczna

Plastyka kl. VII-VIII SP gr. I

„Techniki malarskie”

15:30-17:00

Plastyka kl. VII-VIII SP

„Techniki malarskie” gr. II

17:15-18:45

 

 

Informatyczna

J.angielski kl. 4,5 latki

15:45-16:30

J.angielski kl. 6 latki

16:45-17:30

J.angielski kl. ISP

17:45-18:30

J.angielski kl. II-IIISP

18:45-19:30

Baletowa

Zespół taneczny Presto

17:00-18:30

Filia SP Nr 1 W-ce

Informatyka

16:30-18:00

 

 

 

 

Piątek

 

Baletowa

Gitara  średnio zaawansowani

15:30-16:15

Gitara -  początkujący 

16:30-17:15

Gitara - zaawansowani

17:30-18:15

Zajęcia szachowe gr. II

17:45-19:15

Informatyczna

J. niemiecki kl. VIIISP gr. I

16:00-16:45

J. niemiecki kl. VIISP gr. II

16:50-17:35

Plastyczna

Czarowanie-gotowanie

16:15-18:30

Sobota

Baletowa

Zajęcia teatralne

9:00-13:30